Politika v Cechach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miloš Zeman

Goto down

Miloš  Zeman Empty Miloš Zeman

Příspěvek  Admin Mon Jan 28, 2013 7:53 pm


http://www.novinky.cz/domaci/292625-zemanova-inaugurace-ma-obsahovat-nevidane-prvky.html


http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/861-cesi-zvolili-prezidentem-odbornika-a-dobreho-hospodare-chvali-rusove-zeman-prispeje-k-rozumnym-vztahum.aspx

http://www.novinky.cz/domaci/292047-zeman-na-hrade-vztyci-vlajku-eu-sekundovat-mu-bude-barroso.html

http://www.vaseljenska.com/vesti/novi-ceski-predsednik-povlaci-priznanje-kosova/

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/umelci-dostavaji-na-frak-lide-brani-zemana/Podle tajných služeb nejmenované země jsou zaznamenány telefonní hovory a lokální odposlechy, kde Petr Nečas jednal o možnostech vyčlenění několika desítek milionů korun na rozsáhlou kampaň proti levici a prezidentu Zemanovi, zvolenému 2 700 000 obyvateli Česka.
Ú...kolem je najmout skupinu lidí, která by vypracovala strategický plán, který bude ovlivňovat studenty a vyvolávat protestní demonstrace proti Miloši Zemanovi.
BIS dostala za úkol najít v minulosti pana Zemana něco, co se bude hodit jako argument pro svržení prezidenta ještě před přísahou, proto je v historii přísaha nařízena až za nejdelší dobu po měsíci, aby ODS a TOP09 měly čas zpracovat davy fanatiků a zklamaných voličů.
Demonstrace mají být doprovázeny aktivní a intenzivní kampaní v médiích o tom, že Zeman směřuje do Moskvy, o hrozbě socialismu a zvýšenému vlivu komunistů.
Pozor na akce na vysokých školách. BIS dostala úkol zpracovat cca 100 studentů k tomu, aby aktivně působili v tomto duchu na fakultách.
Tohle není výmysl, to je spiknutí TOP09 a ODS proti demokracii v České republice!
Akce se má napojit na demonstrace proti člence KSČM v krajském zastupitelstvu.
ODS aTOP09 je vážně ohrožena, pokud prezidentem bude Zeman, protože ten se chystá podpořit došetření trestných činů ministerských úředníků za TOP09 a ODS při defraudaci dotací z EU!
Pokud totiž padne vláda ODS a TOP09 což hrozí, pak policie začne znovu otevírat kauzy CASA, Opencard, Promopro, IZPI a řada členů ODS a TOP09 a současných špiček vlády, bude zatčena a vyšetřována nejen ze strany Česka, ale také za četné a rozsáhlé podvody v čerpání dotací přes fiktivní podvodné firmy kolem TOP09 a ODS, které tahaly z EU miliardy korun na dotacích na neexistující projekty.
Připravte se na masivní kampaň a poslední pokus české pravice o svržení prezidenta Miloše Zemana!
Tyto informace jsou ze zdrojů organizací, působících mimo ČR, které mají za úkol sledovat rizika a ohrožení demokracie ve státech EU a jsou naprosto pravdivé!"

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 04. 01. 13

https://2013.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru